• PRACA (AKTUALIZACJA: REKRUTACJA ZAKOŃCZONA)

   Praca dla achitekta.
  AKTUALIZACJA: REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

 • Przystanek rowerowy przy trasie EuroVelo
  Szlaki EuroVelo mają sprzyjać rozwojowi turystyki rowerowej na całym kontynencie europejskim. Budowane są w oparciu o już istniejącą sieć lokalnych, regionalnych oraz krajowych ścieżek i tras rowerowych, łącząc je w jeden system. EuroVelo jest współfinansowane przez Unię Europejską.
 • Miejski Ośrodek Wsparcia Rodziny

   Rodzina jest podstawową komórką społeczną, najstarszą, a zarazem najpowszechniejszą formą życia społecznego. Bez rodziny nigdy nie stworzylibyśmy świata, który dzisiaj znamy. W podziękowaniu wszystkim mamom, tatom, babciom i dziadkom miasto postanowiło stworzyć Miejski Ośrodek Wsparcia Rodzin.

 • Zespół sześciu budynków socjalnych na ul.Malczewskiego w Lęborku

  Mądra i zrównoważona polityka mieszkaniowa prowadzona przez lokalny samorząd pozwala w ludzki sposób podejść do problemu podaży lokali mieszkalnych na rynku. W kierunku takiej polityki podążają władze miasta Lęborka sukcesywnie planując i oddając do użytku nowe inwestycje komunalne.

 • Poradnik- czyli jak się wybudować i nie zwariować - WYBÓR PROJEKTU
  Poradnik- czuli jak wybudować i nie zwariować to nowa część na blogu Szpilewicz Architekci. Chcielibyśmy podzielić się z przyszłymi inwestorami kilkoma radami co powinni zrobić przed wyborem projektu/zamówieniem wykonania projektu, tak by nie zostali związani na lata z nieprzemyślanymi decyzjami.